První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slatinice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak formátovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Má můj počítač virus? Jak faxovat z počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak fungují počítačové viry? Kolik energie používá můj počítač? Kde recyklovat počítače? Co je paměť počítače? Jak najít název počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak vytvořit herní počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Mohu spustit na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., e-cars trading s.r.o., ASET studio s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Can21 Olomouc,