První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Skřípov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak překlopit obrazovku počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Kolik RAM má můj počítač? Co je RAM v počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak dobrý je můj počítač? Jak urychlit můj počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Co je počítačová gramotnost? Proč můj počítač stále zamrzá? Kde recyklovat počítače? Jak resetuji počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak kraslit na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DACH systém s.r.o., DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,