První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Samotišky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je počítačová gramotnost? Jaký mám počítač? Jak mohu otřít počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak otočit obrazovku počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak deautorizovat počítač? Jak formátovat počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co je kvantový počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co je můj počítač? Když byl vyroben první počítač? Co je RAM na počítači? Co je nejlepší počítač? Jak uložit video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Can21 Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TRUMF International s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., KMa s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Kosmas s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,