První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Rouské?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co je stolní počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Proč je můj počítač tak pomalý? Jaká je má specifikace počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co dělat se starým počítačem? Proč můj počítač pípá? Jak urychlit váš počítač? Jak propojit počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak udělat screenshot na počítači? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak vymazat počítač? Kde koupit počítač? Jsme příliš závislí na počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., DHK ZORA Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., DELIKA s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, TARAN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RoseMode, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Profi-Communication, s.r.o.,