První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rokytnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový monitor? Je můj počítač 64 bit? Jak připojit telefon k počítači? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Má můj počítač bluetooth? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jaký typ počítače mám? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Proč se můj počítač sám zapne? Jak psát počítačový kód? Co je nejlepší stolní počítač? Co je můj počítač? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., OK DESIGN s.r.o., MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, e-cars trading s.r.o.,