První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rokytnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zcela otřít počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak opravit pomalý počítač? Mohu poslat fax z počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak defragmentovat počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co jsou počítačové informační systémy? Jak přeformátovat počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co je počítačové programování? Co je počítačová síť?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., DELIKA s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DHK ZORA Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., e-cars trading s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE, RL-CORPUS s.r.o.,