První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Řídeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak sestavit počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak dostat virus z počítače? Kdo opraví notebook? Jaký mám počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Co je počítačový červ? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Kolik stojí počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je informatika? Jak připojit počítač k televizoru? Jak fungují počítačové viry? Jak defragmentovat počítač? Co je počítačová gramotnost?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o.,