První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Radslavice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat počítač z nouzového režimu? Mohu poslat fax z počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak kraslit na počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak přenášet video z iphone do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Kolik RAM má můj počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak obnovit počítač na tovární? Co je počítačový monitor? Proč je můj počítač pomalý? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak zálohovat počítač? Co je RAM v počítači? Jak resetuji počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, MICOS spol. s r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o.,