První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radslavice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak rychleji spustit počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak připojit počítač k televizi? Kolik má můj počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak změnit heslo na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Co je počítačový inženýr? Jak sledovat televizi na počítači? Co je procesor počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Co je RAM v počítači? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SAVE MAX, a.s.,