První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radíkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak otřít počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak fungují počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Co je počítačový hardware? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je zelená výpočetní technika? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jaký mám počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak mám urychlit počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačový červ? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FAST interier a design, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., KABA s.r.o.,