První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Ptení?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak udělat text z počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak obnovit počítač na tovární? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je informatika? Jak urychlit můj počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je na mém počítači bonjour? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak udělat screenshot na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SIT-IN CZ, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,