První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Police?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se připojit ipad k počítači? Co jsou cookies na počítači? Jak proniknout do počítače? Jak obnovím počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačové kódování? Jak připojit počítač k televizoru? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Kde opravit notebook? Proč se můj počítač sám vypne? Kolik stojí vybudování počítače? Jak čistit počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak autorizovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OK DESIGN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,