První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Police?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak sledovat televizi na počítači? Co jsou počítačové brýle? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit telefon k počítači? Kolik stojí počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Co je počítačový server? Jak autorizovat počítač na itunes? Co jsou soubory cookie počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak vyčistit počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak uvolnit počítač? Jak udělat počítačový virus? Co je na mém počítači bonjour? Jak rychleji spustit počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, 2K CONSULTING s.r.o., RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,