První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Plumlov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak skenovat do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je RAM na počítači? Jak proniknout do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak přenášet video z iphone do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Co je informatika? Co je počítačový programátor? Jak přenést VHS do počítače? Kde opravit počítač? Jak vytvořit herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., ASET studio s.r.o., e-cars trading s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,