První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Plumlov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový hacking? Kolik stojí můj počítač? Proč můj počítač pípá? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Co je mozek počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak resetovat počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je můj počítač? Jak mohu otřít počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak resetuji počítač? Jak urychlit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Levné knihy a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., TAU COLOR a.s., OLSTROJ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , UNITOP spol. s r.o.,