První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Petrov nad Desnou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jaký je název mého počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak urychlit váš počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Co je cloud computing? Co je počítačové kódování? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak se připojit k počítači? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, A1 Team CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,