První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Niva?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak restartovat počítač? Co je kvantový počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak aktualizovat počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak mám urychlit počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak odstranit virus z počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak zlepšit výkon počítače? Co je RAM na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., RoseMode, s.r.o., Kosmas s.r.o., DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , NEUROLOGIE, ALSICO s.r.o.,