První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Nezamyslice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Oprabdu končí widnows 7?? Jak resetuji počítač? Co je počítačový server? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak se zbavit počítačového viru? Co je moje IP adresa počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak najít specifikaci počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak připojit počítač k televizoru? Kde koupit počítačové díly? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak formátovat počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o.,