První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Němčice nad Hanou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat, když počítač zamrzne? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Co je serverový počítač? Jak udělat text z počítače? Jak velký byl první počítač? Jaký počítač mám koupit? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak dálkově vypnout počítač? Jak skenovat z počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak otočit obrazovku počítače? Co je počítačový programátor? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak připojit počítač k wifi? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co dělat se starým počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RELIABILITY s.r.o., EDUWIN s.r.o., Kosmas s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., 2K CONSULTING s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DACH systém s.r.o.,