První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Moravičany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak si vzít screenshot na počítači? Jak defragmentovat počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak dát dohromady počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jaká je má specifikace počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Kde koupit počítače? Co je stolní počítač? Jak víte, zda má počítač virus? Jak defragmentovat váš počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Kdo opraví počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak restartovat počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RoseMode, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STAVING engineering s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., Levné knihy a.s., Brázdovo kuře s.r.o., Can21 Olomouc,