První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Moravičany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je notebook? Jak stahovat itunes na počítači? Jak odstranit cookies z počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak resetovat počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak na snímek na počítači? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak připojit počítač k wifi? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EXCIMER, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,