První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mohelnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat youtube videa do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak používat počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak otřít počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak zamknout počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak získat volný počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak skenovat z počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový červ? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Shoebox CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TVARBET MORAVIA, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., ALSICO s.r.o.,