První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mírov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak čistit počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak restartovat počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co jsou cookies na počítači? Co to znamená pro počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., SAVE MAX, a.s., LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EXCIMER, s.r.o., KABA s.r.o.,