První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mírov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vymazat počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Proč počítače zpomalují? Co je paměť počítače? Co je počítačový soubor cookie? Proč je můj počítač tak hlasitý? Kdo opraví notebook? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak na reimage počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak najít specifikaci počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Kde koupit počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak odemknout počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak najít IP adresu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., KABA s.r.o., DELIKA s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, M&T Stavby -Reality s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Elefant Vítkov a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,