První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Měrovice nad Hanou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak koupit počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je paměť počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je cloud computing? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak vymazat počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., MODOS spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., RL-CORPUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., KABA s.r.o.,