První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Maletín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je RAM v počítači? Jak udělat počítačový virus? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak resetovat počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak udělat text z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Kde opravit počítač? Jak vytvořit počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., Hopi Popi, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Can21 Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., RoseMode, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , NEUROLOGIE,