První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Maletín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač stále havaruje? Co je počítačový programátor? Jak najít specifikaci počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač dell? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je RAM v počítači? Jak dálkově vypnout počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak obnovím počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak telefonovat bez počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak opravit počítač? Co je kvantový počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak se zbavit starých počítačů? Jak synchronizovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., SAVE MAX, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RL-CORPUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DHK ZORA Olomouc, RIOX spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EXCIMER, s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,