První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malá Morava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co dělá ram pro počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Proč se můj počítač stále vypíná? Kolik energie používá můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak resetuji počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak úplně resetovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak defragmentovat váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., RELIABILITY s.r.o.,