První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malá Morava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak vyčistit počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak odstranit virus z počítače? Jak deautorizovat počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Proč můj počítač stále havaruje? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak opravit počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co je počítačové inženýrství? Jak telefonovat bez počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. , DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MODOS spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,