První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lužice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak velký byl první počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačový hardware? Jaký mám počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Co je cloud computing? Jak kreslit na počítači? Je můj počítač 64 bit? Můžu faxovat z počítače? Jak otřít můj počítač? Co je sálový počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co dělat se starým počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DACH systém s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,