První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Luběnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak změnit heslo na počítači? Co je počítačový program? Jak změnit název počítače na mac? Týká se mě konec windows 7?? Jak proměnit obrazovku počítače? Kolik má můj počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak kraslit na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak obnovit okna počítače 7? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak připojit počítač k televizi? Jak fungují počítačové viry? Co jsou počítačové brýle? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak vytvořit počítač od nuly?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KABA s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s.,