První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Luběnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak změnit heslo počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jaká je má specifikace počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak starý je můj počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Co je zelená výpočetní technika? Jak udělat screenshot na počítači? Co je počítačové programování? Co je počítačový hacking? Jak najít IP adresu počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, WAY MORAVA, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ASET studio s.r.o., TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,