První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Luběnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělají počítačoví vědci? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Kdo vyrobil počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak odstranit cookies z počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Je můj počítač 64 bit? Jak restartuji počítač? Jak fungují počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak používat počítač? Co dělat se starými počítači? Jak uložit youtube video do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak změnit heslo počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ALSICO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., e-cars trading s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o.,