První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kožušany-Tážaly?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat, když počítač zamrzne? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak opravit počítač? Jaký mám počítač? Co je serverový počítač? Jak získat volný počítač? Jak restartuji počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč se můj počítač sám vypne? Jak obnovit heslo počítače? Co je RAM v počítači? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak myslet jako počítačový vědec?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., KABA s.r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., Elefant Vítkov a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o.,