První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Koválovice-Osíčany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co je pc stojan pro počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Jak najít IP adresu na počítači? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jaký je název mého počítače? Jak odemknout počítač? Kdo opraví počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KMa s.r.o., MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RIOX spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., TAU COLOR a.s., Hopi Popi, a.s., TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , OLSTROJ s.r.o.,