První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kolšov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Má můj počítač virus? Jak posílat text z počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak získat volný počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak se zbavit viru na počítači? Co je počítačová myš? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak resetuji počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak změnit název počítače na mac? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak sledovat televizi na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., ASET studio s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc,