První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klopina?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak počítač funguje? Co je počítačový programátor? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co je informatika? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je paměť počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak najít IP adresu počítače? Jak kraslit na počítači? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak restartuji počítač? Jak defragmentovat počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak resetujete počítač? Jak připojit dva počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jaká je má specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, OK DESIGN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,