První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klopina?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na snímek na počítači? Je můj počítač 64 bit? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový inženýr? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je moje IP adresa počítače? Kde koupit počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak zamknout počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Co je počítačový virus? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je notebook? Co je počítačový program? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co je procesor počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENDINGNET s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SAVE MAX, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o., Kosmas s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., TRUMF International s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. , Elefant Vítkov a.s.,