První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klokočí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik elektřiny počítač používá? Jak mohu otřít počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak úplně resetovat počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak proniknout do počítače? Co je RAM v počítači? Jak připojit telefon k počítači? Kde opravit notebook? Týká se mě konec windows 7?? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak zvýšit rychlost počítače? Mohu poslat fax z počítače? Mohu spustit na svém počítači? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., KMa s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., 2K CONSULTING s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,