První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klokočí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu na počítači? Co je počítačový programátor? Můžu faxovat z počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Když byl vyroben první počítač? Proč můj počítač pípá? Jak najít wifi heslo na počítači? Jaký počítač mám koupit? Jak čistit klávesnici počítače? Co je počítačový server? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Kdo vynalezl počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Can21 Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,