První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jindřichov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak na reimage počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak otřít můj počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak posílat text z počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak změnit heslo na počítači? Proč počítače zpomalují? Jak odstranit cookies z počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je vše v jednom počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, Kosmas s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KABA s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DACH systém s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., NEUROLOGIE,