První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hruška?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Co jsou cookies na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Kde opravit notebook? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak, aby váš počítač nespal? Kdo vynalezl počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak získat volný počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak mohu zálohovat počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Levné knihy a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o., Brázdovo kuře s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, KMa s.r.o.,