První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hrubčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak otřít počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak opravit obrazovku počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak počítač funguje? Jsme příliš závislí na počítačích? Co je počítačový hacking? Jak připojit dva počítače? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DHK ZORA Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Profi-Communication, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., KABA s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Elefant Vítkov a.s.,