První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hrubčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jaká je má specifikace počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak vytvořit počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak zcela otřít počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak najít IP adresu počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak změnit heslo počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak rychleji spustit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., EFETI, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., UNITOP spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EDUWIN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o., SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,