První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hraběšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dálkově vypnout počítač? Jaký typ počítače mám? Kolik energie používá můj počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak telefonovat bez počítače? Co je počítačový monitor? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Co dělá ram pro počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačový server? Jak se zbavit starých počítačů? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak uvolnit počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TAU COLOR a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DACH systém s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,