První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Těšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový hardware? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak proměnit obrazovku počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak udělat screenshot na počítači? Jak zamknout počítač? Jak starý je můj počítač? Jak získat volný počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je počítačový software? Jak resetovat počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KMa s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DACH systém s.r.o.,