První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Studénky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat volný počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Kolik má můj počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Co je počítačový virus? Co jsou počítačové informační systémy? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Co je počítačový program?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., UNITOP spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., EFETI, spol. s r.o.,