První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Nětčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otřít můj počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak vymazat počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak mohu zálohovat počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kolik RAM má můj počítač? Jak připojit dva počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví programátoři? Co je nejlepší počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak sledovat televizi na počítači? Jak starý je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TAU COLOR a.s., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ASET studio s.r.o.,