První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Nětčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik stojí vybudování počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak starý je můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je stolní počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak čistit obrazovku počítače? Co dělat se starými počítači? Jaký bit je můj počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak zamknout počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je RAM na počítači? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, MODOS spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Květinářství Michaela s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Elefant Vítkov a.s.,