První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Horní Loděnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak fungují počítačové viry? Co je počítačové inženýrství? Kolik stojí můj počítač? Jak otřít počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak změnit název počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je informatika? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Proč se můj počítač sám zapne? Jak vytvořit herní počítač? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , NEUROLOGIE, DELIKA s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EDUWIN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EXCIMER, s.r.o.,