První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hněvotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak na reimage počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak vytvořit herní počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Kdo opraví počítač? Má můj počítač virus? Kolik RAM má můj počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak změnit název počítače na mac? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak získat text z počítače? Jak skenovat do počítače? Jak, aby váš počítač nespal?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., Can21 Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, VENDINGNET s.r.o.,