První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dzbel?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak obnovit heslo počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Má můj počítač bluetooth? Jaká je má specifikace počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak na obrázek z počítače? Kde recyklovat počítače? Co je počítačový program? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak, aby váš počítač nespal? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Co je notebook? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co je sálový počítač? Jak opravit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KABA s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TARAN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o,