První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dřevnovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je počítačové kódování? Co je paměť počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak udělat text z počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co je počítačový hacking? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co je počítačový software? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak zálohovat počítač? Co potřebujete k vybudování počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., ALSICO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFEKT PLUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Hopi Popi, a.s.,