První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak skenovat z počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak obnovím počítač? Kde recyklovat počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak změnit heslo na počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., Can21 Olomouc, Profi-Communication, s.r.o., TARAN s.r.o.,