První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Charváty?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak udělat screenshot na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zjistit, zda má počítač virus? Má můj počítač bluetooth? Jak zjistit heslo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak starý je můj počítač? Má můj počítač virus? Co je RAM na počítači? Proč je můj počítač pomalý? Jak čistit klávesnici počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MICOS spol. s r. o., EFETI, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TAU COLOR a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,