První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Charváty?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak na reimage počítače? Jaký mám počítač? Jak velký byl první počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jaký typ počítače mám? Jak defragmentovat můj počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak skenovat z počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Proč je můj počítač pomalý? Co je RAM v počítači? Jak odstranit počítačový virus? Co je počítačová gramotnost? Kdo opraví počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, CHIRAMPOL s.r.o, e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KABA s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Hopi Popi, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o,