První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Čelechovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač pípá? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je nejlepší stolní počítač? Jak vytvořit herní počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak stahovat youtube videa do počítače? Kde koupit počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak defragmentovat váš počítač? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., e-cars trading s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o., KMa s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,