První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Čehovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Má můj počítač virus? Jak vybudovat herní počítač? Jak kraslit na počítači? Jak mám urychlit svůj počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak autorizovat počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak udělat text z počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak obnovit heslo počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak urychlit počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak na reimage počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EDUWIN s.r.o., RoseMode, s.r.o., MODOS spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., NEUROLOGIE, Can21 Olomouc, Elefant Vítkov a.s., ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,