První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Brodek u Prostějova?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kde koupit počítačové díly? Jak kraslit na počítači? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak na snímek na počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč počítače zpomalují? Jak urychlit počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co je stolní počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak defragmentovat můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., ASET studio s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., TAU COLOR a.s., Levné knihy a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., NEUROLOGIE,