První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Brodek u Prostějova?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak sestavit počítač? Jak skenovat do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Co potřebujete k vybudování počítače? Je můj počítač zapnutý? Mohu poslat fax z počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak zálohovat počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak otočit obrazovku počítače? Jak defragmentovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., ASET studio s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,