První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Brodek u Přerova?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak starý je můj počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak skenovat z počítače? Jak čistit počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak posílat textové zprávy z počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co je můj počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak otřít můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., MICOS spol. s r. o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Can21 Olomouc, EXCIMER, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., EFETI, spol. s r.o.,