První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Branná?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Mohu získat i text z počítače? Jak najít specifikaci počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je RAM v počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak kreslit na počítači? Jak resetovat počítač? Proč jsem si počítač nezapnul?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., DACH systém s.r.o., Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o.,