První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Medlov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Má můj počítač bluetooth? Jak vytvořit počítač? Jaký typ počítače mám? Co je na mém počítači bonjour? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co je RAM v počítači? Jak změnit název počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak otočit obrazovku počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak koupit počítač? Jak kraslit na počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenést VHS do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o., Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., KABA s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. ,