První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lazníky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak udělat text z počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak mohu zálohovat počítač? Jak autorizovat počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak restartuji počítač? Kolik má můj počítač? Co je počítačový virus? Jak čistit obrazovku počítače? Jak rychlý je můj počítač? Co to znamená pro počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co je RAM na počítači? Jak obnovit počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., GROBER PROJECT, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,