První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Cholina?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak zálohovat iphone do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co dělají počítačoví inženýři? Jak změnit název počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co dělá počítač rychlejší? Jak najít IP adresu počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak se zbavit počítačového viru? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak dát dohromady počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., KABA s.r.o., MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SAVE MAX, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Kosmas s.r.o., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TAU COLOR a.s., e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o.,