První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lobodice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co je notebook? Jaký počítač mám koupit? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak na snímek na počítači? Jak změnit heslo počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Kdo opraví notebook? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, NEUROLOGIE, Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RoseMode, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,